Teraz jest Wt wrz 29, 2020 6:27 am


Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: So lut 08, 2020 7:07 pm 


Dom Fundacyjny


Dołączył(a): Śr cze 01, 2016 7:32 pm
Posty: 8712
Lokalizacja: Poznań
KSIĄŻECZKA ŻEGLARSKA

Imię: Czesław
Rasa: w typie rasy buldog francuski
Płeć: pies
Wiek: ok. 6 lat
Numer czipa: 616 0939 000 335 74
Umaszczenie: czarny pręgowany
Inne informacje: oddany przez właściciela
Data zamustrowania: 08.02.2020
Data wymustrowania: 08.02.2020
Status: adoptowany
Kastracja: tak
Odbiór psa: Willma376
Transport: Willma376
Dom tymczasowy:
Współrzędne geograficzne:
Kandydaci na DS:

Wachtę pełni: nika1377

DT - dom tymczasowy, DS - dom stały, ZB - Załoga Bulldoga

_________________
https://www.facebook.com/LuckyPugfromSAB
http://www.lucekimulan.blogspot.com

Obrazek

Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So lut 08, 2020 7:07 pm 


Dom Fundacyjny


Dołączył(a): Śr cze 01, 2016 7:32 pm
Posty: 8712
Lokalizacja: Poznań
Wiadomość dla Domu Tymczasowego:

Na wstępie tej wiadomości chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam za poświęcenie i chęć niesienia pomocy Załogowym Psom.
To Wy przywracacie psiakom wiarę w ludzi, uczycie podstawowych zasad życia, pielęgnujecie i opiekujecie się "Rozbitkami".
Niestety często nie znamy historii psa, nie wiemy jakie ma schorzenia, przypadłości, upodobania, jaki jest jego stosunek do innych zwierząt, czy nawet ludzi. Zdajemy sobie sprawę, jak trudną decyzję podejmujecie biorąc na siebie obowiązek opieki nad psem - zagadką ;). Poświęcacie, siebie, czas, nierzadko również pieniądze. Jedyną zapłatą jest satysfakcja z postępów jakie robi Rozbitek, a także wdzięczność nas wszystkich – osób skupionych wokół załogowej idei.

Chcąc okazać naszą wdzięczność, staramy się otoczyć, nasze Domy Tymczasowe, szczególną opieką. Aby Dom Tymczasowy nie był pozostawiony sam sobie oraz żeby ułatwić Wam poruszanie się w załogowych zasadach, stworzyłyśmy "ABC DT", porządkujemy tam kwestie związane z opieką nad tymczasowiczem.
Każdy DT ma również przydzielonego opiekuna z ramienia Fundacji. Opiekun będzie się z Wami kontaktował i prowadził Was przez meandry DT.


"ABC DT"

1. Pies który trafi do Was na DT lub którego sami odbierzecie pomagając w transporcie najprawdopodobniej będzie brudny, wystraszony, bez podstawowej socjalizacji.
- Zadbaj o jego higienę ;) czyli kąpiel.
- Zabezpiecz też psa przed ucieczką zakładając mu obrożę bądź szelki i smycz. Początkowo pies może nie znać tego typu akcesoriów, ale nauczy się szybko.
- Pamiętaj, że pies pewnie będzie głodny, ale może nie znać np. suchej karmy. Z wyżywieniem trzeba postępować racjonalnie. Czasami pęka serce widząc jaki psiak jest chudy, ale nie możemy mu podawać wtedy zbyt dużych porcji, by nie spowodować bólu. Często psy nie znają jedzenia z misek, możesz spróbować od położenia karmy na podłodze lub na płaskim talerzu i stopniowo przyzwyczajać psa do jedzenia z misek.
- Daj psu poznać nowe otoczenie, postaraj się nie zwracać w domu zbytniej uwagi na psa, a stanie się on odważniejszy. Czułości, bliskości i miłości od człowieka uczy się pewnie pierwszy raz i to właśnie od Ciebie ;)

2. Jeśli masz psa rezydenta, zadbaj o względnie prawidłowe poznanie psów.
- Zapoznaj psy na zewnątrz, poza terenem który rezydent dobrze zna. Psy powinny być na obcym dla siebie terenie. Pierwsze można spacerować w pewnej odległości, by później ją stopniowo zmniejszać, aż dojdzie do kontaktu psów. Daj się psom swobodnie obwąchać, pospaceruj z nimi. Pamiętaj żeby być rozluźnionym, nie napinać smyczy.
Postaraj się by spacer po obwąchaniu trwał minimum kilkanaście minut, niech psy przyzwyczają się do swoich zapachów, swojej obecności. Jeśli masz do dyspozycji długie smycze lub linki niech psy luźno maszerują.
Po takim spacerze można wpuścić psy na ogród oczywiście jeśli taki posiadasz (sprawdź czy teren jest dobrze zamknięty, żeby nowy pies nie miał możliwości ucieczki).
- W domu pochowaj zabawki psa rezydenta, wprowadzaj je powoli po kilku dniach, żeby nie wywołać zazdrości z nimi związanymi.
- Pozwól ustalić hierarchię psom dając im "przestrzeń" czyli nie okazuj im przez kilka pierwszych dni zbyt dużej czułości, nie wyróżniaj żadnego z psów.

3. Nastaw się na kilka wpadek z załatwieniem się psa w domu, staraj się nagradzać psa za załatwienie potrzeby na dworze. Szybciej się dzięki temu nauczy. Możesz rozkładać w domu w jednym miejscu matę higieniczną by pies mógł w razie potrzeby z niej skorzystać.

4. Pies, który jest na Domu Tymczasowym musi mieć prowadzony wątek na forum Załogi Bulldoga. Prosimy Dom tymczasowy o wpisy dotyczące np. zdrowia psa, zachowania, postępów w nauce czystości itp. minimum co dwa dni. Oczywiście im częściej tym lepiej ;)
Wątek psa w DT znajduje się w dziale: Adopcje z pokładu Załogi Bulldoga.

5. Każdy pies oraz DT ma przydzielonego opiekuna z Fundacji. Na forum Załogi Bulldoga:
- w dziale: Rozbitkowie,
- w: Adopcje z pokładu Załogi Bulldoga, jest założony wątek psa, który jest u Was na domu tymczasowym. W pierwszym poście tego wątku jest informacja, kto został waszym opiekunem, czyli kto "wachtę pełni".
Opiekun jest osobą prowadzącą Was jako DT i psiaka w procesie szukania mu domu stałego. Opiekun pomaga, doradza, stara się rozwiązywać problemy. Jest osobą decyzyjną w ZB.

6. Jako, że nie wymagamy od razu opanowała przez Was, obsługi naszego forum, przygotowałyśmy różnego rodzaju instrukcje (w tym wklejania/wrzucania zdjęć), które mają za zadanie ułatwić Wam "poruszanie się" na naszym forum. viewforum.php?f=10
Jeśli któraś z nich pozostawia wątpliwości, postaramy się je wyjaśnić.

7. Jeśli cokolwiek by się działo, DT potrzebuje pomocy z naszej strony lub po prostu chcecie porozmawiać, potrzebujecie porady, zdzwońcie do opiekuna.
Jeśli sprawa jest pilna, a opiekun wyznaczony nie odbiera, korzystajcie z poniższych numerów:

- 794 444 917 (kasiailukasz/Łukasz)
- 794 444 929 (Szania/Ola)
- 794 444 901 (Anula/Ania)
- 794 444 927 (ronnie/Weronika)
- 695 556 477 (Nika1377/Dominika)
- 500 073 028 (Monia/Monika)

Możecie również wysłać do nas e-mail na adres:
- fundacja@zalogabulldoga.org
- forum@zalogabulldoga.org
lub
Wysłać wiadomość prywatną (pw) poprzez panel na forum.


Dom Tymczasowy ZB powinien:

1. Stworzyć w swoim domu miejsce i warunki do przyjęcia tymczasowicza (legowisko, miski, obroża/szelki i smycz, zaopatrzyć się w odpowiednią karmę oraz inne niezbędne akcesoria).

2. W ciągu pierwszych 2 dni od przyjazdu psa do Domu Tymczasowego, odbyć z nim wizytę u lekarza weterynarii w wyznaczonym przez ZB gabinecie po konsultacji z opiekunem DT.

Podczas wizyty należy:
- zbadać ogólny stan zdrowia,
- wyczyścić uszy, jeżeli to konieczne pobrać wymaz i dać go do badania,
- przyciąć pazury,
- wyczyścić gruczoły kołodobytowe
- zrobić badanie krwi - morfologia (pies musi być na czczo czyli nie przyjmować posiłku minimum 8h),
- odrobaczyć psa,
- w przypadku zmian skórnych pobrać zeskrobinę do badania,
- umówić termin sterylizacji/kastracji, o ile nie ma zdrowotnych przeciwwskazań do przeprowadzenia tego zabiegu,
- założyć psu książeczkę zdrowia na dane Fundacji ZB, sprawdzić czy posiada aktywny czip, jeśli nie zaczipować NIE rejestrując chipu (opiekun DT zarejestruje chip w bazie przez konto Fundacji),
- w razie potrzeby innych badań i dalszej diagnozy, konieczny jest kontakt z opiekunem DT,
- konieczny jest dokładny opis wizyty wykonany przez weterynarza czyli karta informacyjna z wizyty.

UWAGA! Nie szczepić psa, szczepienie osłabia jego odporność, uniemożliwi wykonanie sterylizacji/kastracji w najbliższym czasie.

3. Przestrzegać zaleceń lekarza weterynarii dotyczących sposobu leczenia i pielęgnacji, a także przestrzegać terminów kolejnych wizyt.

4. Dbać o bezpieczeństwo powierzonego psa i otaczać go jak najlepszą opieką. Pracować z psem w zakresie nauki czystości i utrwalania pożądanych zachowań.

5. Jeśli istnieją ku temu przesłanki i kwestia ta jest ustalona z opiekunem, dom tymczasowy może podjąć współpracę ze wskazanym i umówionym przez ZB behawiorystą.

6. Prowadzić założony wątek na forum Fundacji ZB w dziale „Rozbitkowie” → „Adopcje z pokładu Załogi Bulldoga”.
Zamieszczać tam wszystkie informacje, które mogą być istotne dla przyszłego domu stałego (stosunek do psów/kotów, dzieci, problemy zdrowotne, behawioralne, umiejętność zachowania czystości, zachowanie podczas jazdy samochodem itp.)
Dodawać do wątku zdjęcia, oddające w pełni wygląd psa.

7. Gromadzić, a następnie przesyłać, na wskazany przez ZB adres, pełną dokumentację medyczną psa – karty informacyjne wizyt, wyniki badań itp. (np. zdjęcia RTG).

8. Gromadzić, a następnie przesyłać, na adres ZB wszystkie dokumenty księgowe potwierdzające poczynione wydatki (niezależnie czy kosztem obciążona jest ZB, czy dom tymczasowy ponosi go z własnych środków, faktury muszą być na dane ZB oraz mieć wyszczególnione usługi, leki, badania).
Fundacja "Załoga Bulldoga"
ul. Bolesława Chrobrego 12
91-464 Łódź
NIP: 7262655177
Zasady postępowania z fakturami zostały szczegółowo opisane tutaj: viewtopic.php?f=38&t=66&p=218#p218

9. Być w częstym kontakcie telefonicznym z opiekunem DT.

10. Wydać psa osobie wskazanej przez ZB w terminie ustalonym pomiędzy opiekunem, DT a DS.


Dom Tymczasowy ZB może:

1. Wybrać imię dla psa. Prosimy o niesamowitą inwencję twórczą, żeby imiona psów były wyjątkowe i niepowtarzalne - oryginalne ;)
Dla inspiracji zachęcamy do zapoznania się z listą imion:
viewtopic.php?f=63&t=1077&p=123491#p123491

2. Współfinansować koszty utrzymania i leczenia psa.
Ogromną pomoc dla ZB stanowi samodzielne finansowanie pobytu psa w DT np. zakupu karmy, szelek/obroży i smyczy dla tymczasowicza.
Jeśli jednak nie możesz sobie na to pozwolić, skontaktuj się z opiekunem.

3. Starać się o adopcję psa. Jeśli Zarząd ZB nie ma zastrzeżeń co do opieki i sposobu postępowania z psem, to DT ma prawo pierwszeństwa adopcji. Decyzję odnośnie chęci adopcji psa, Dom Tymczasowy musi podjąć w ciągu 14 dni od dnia jego przyjazdu.

4. Otrzymać zaświadczenie o pracy wolontariackiej, jaką jest tworzenie Domu Tymczasowego dla naszego rozbitka.

5. Przedstawić Zarządowi "swoich" kandydatów na dom stały dla psa. (Zarząd może, a nie musi kierować się tymi sugestiami).


Jeszcze raz bardzo dziękujemy i trzymamy kciuki!
Pozdrawiamy, Załoga Bulldoga!


Pamiętajcie, że pies podczas pobytu w DT jest "własnością" Fundacji Załoga Bulldoga.
Poprzez maila podanego podczas rejestracji na Forum, przesłany zostanie Regulamin Domu Tymczasowego.

_________________
https://www.facebook.com/LuckyPugfromSAB
http://www.lucekimulan.blogspot.com

Obrazek

Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So lut 08, 2020 7:16 pm 


Dom Fundacyjny


Dołączył(a): Śr cze 01, 2016 7:32 pm
Posty: 8712
Lokalizacja: Poznań
Wyjątkowy psiak zawitał na naszym pokładzie, bo objęła go adopcja zagraniczna - cudowni ludzie, którzy wytrwale, cierpliwie i od dawna zgłaszali się na dom stały dla naszych rozbitków, bo tej pomocy potrzebują.

Właśnie w takiej sytuacji znalazł się Czesiula, a Willma376 mimo dzielących kilometrów zdecydowała się pomoc potrzebującemu w potrzebie. Tym samym Czesiek wita Was od razu w Stałym Domu, z którego meldować będzie pełna rodzinka <3

Ogromnie się cieszę z tej adopcji i mam nadzieję, że będzie więcej takich na naszym pokładzie!

_________________
https://www.facebook.com/LuckyPugfromSAB
http://www.lucekimulan.blogspot.com

Obrazek

Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn lut 10, 2020 10:38 pm 
Avatar użytkownika


Marynarz Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): Pt lis 25, 2016 8:00 pm
Posty: 15
Siema siema to ja Czesław.
Mam się dobrze.Mam nowy domek i siostrę która nazywa się Willma. Mówią ze razem wyglądamy jak bliźniaki. Droga minęła mi szybko ,przespałem całą drogę. Przyzwyczajam się pomalu do nowego miejsca. Czasem pokłócę się z siostra ale pracujemy nad tym i jest coraz lepiej
Zdjęcie z pierwszego spotkania z siostra i moje nowe łoże

[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200210/734a4a7befc8408d92d1ad81e1849724.jpg[/img]

[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200210/19897e42bc28c483bf3024cc8f28bcb2.jpg[/img]

[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200210/9269bb3dd8aa85ec3c45d054154bd267.jpg[/img]
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn lut 10, 2020 11:31 pm 


Dom stały (1 pies) Transport


Dołączył(a): Pn maja 04, 2015 8:34 pm
Posty: 2066
O jaaaaaaaa :shock: :shock: Jakie klony :o :o


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt lut 11, 2020 8:37 pm 


Mechanik pokładowy Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): Śr lip 06, 2016 12:52 pm
Posty: 1906
Witaj Czesiu, wyglądasz ze swoją siostrą jak bliźniaczki :D


Załączniki:
333.jpg
333.jpg [ 83.13 KiB | Przeglądane 1360 razy ]
777.jpg
777.jpg [ 152.21 KiB | Przeglądane 1360 razy ]
Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt lut 11, 2020 9:54 pm 


Dom Fundacyjny


Dołączył(a): Śr cze 01, 2016 7:32 pm
Posty: 8712
Lokalizacja: Poznań
Zdecydowanie bliźniaki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

_________________
https://www.facebook.com/LuckyPugfromSAB
http://www.lucekimulan.blogspot.com

Obrazek

Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn lut 24, 2020 12:27 pm 
Avatar użytkownika


Marynarz Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): Pt lis 25, 2016 8:00 pm
Posty: 15
U nas wiosenna pogada była na weekend. Poszliśmy na długi spacerek. Nasze brzuszki po wyprawie się najadły i już nie było mocy na nic wiec pozwoliliśmy sobie uciąć drzemkę.
Na początku trochę psociłem ,gdy moi nowi „Rodzice” wychodzili do pracy. Zdarzało się ze zostawiałem im niespodzianki ale to było ze stresu. Przyszedł taki dzień ze zrozumiałem, ze oni nie zostawia mnie samego i wrócą. Przecież ktoś musi na psie ciasta zarabiać i od tej pory jestem „grzeczny”
Mówią że jestem trochę uparty ale jak chce to potrafię
Psia siostra już się przyzwyczaiła do mnie. Nawet razem spożywamy posiłki.
Tylko jeszcze z zabawkami mamy problem

[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200224/cb72eb6cda76655cc5c2ed9a5b1cabb2.jpg[/img][img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200224/7a4ab427948ab76450309c6883382943.jpg[/img][img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200224/018e0f274a1949b92c6491f586a1ce0a.jpg[/img][img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200224/d57c983130aefcc3db131ebe82f081a9.jpg[/img][img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200224/5dfd5300e370440e4f1d25b5a491928e.jpg[/img]Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt lut 25, 2020 7:55 pm 


Dom Fundacyjny


Dołączył(a): Śr cze 01, 2016 7:32 pm
Posty: 8712
Lokalizacja: Poznań
Ale z Was bliźniaki

Idzie Wam super Więc i na zabawki przyjdzie pora, jestem tego pewna Czesiek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

_________________
https://www.facebook.com/LuckyPugfromSAB
http://www.lucekimulan.blogspot.com

Obrazek

Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn mar 02, 2020 7:05 pm 
Avatar użytkownika


Marynarz Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): Pt lis 25, 2016 8:00 pm
Posty: 15
Myślałem, że żartują z tym kąpaniem...no i stało się jestem pachnący, cała dzielnica jest teraz moja nawet Willma wpuściła mnie do łóżka

[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200302/1f847c03a174e1573a500f414d884bbc.jpg[/img]


[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200302/d0d6073f6e55e9000a9c8b94d93cc1fe.jpg[/img]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz mar 05, 2020 8:58 pm 


Bosman Dom stały (2 psy) Dom tymczasowy


Dołączył(a): So sie 26, 2017 8:19 pm
Posty: 493
Cudowne blizniaki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt mar 06, 2020 7:51 am 


Dom Fundacyjny


Dołączył(a): Śr cze 01, 2016 7:32 pm
Posty: 8712
Lokalizacja: Poznań
Ale tu miłość


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

_________________
https://www.facebook.com/LuckyPugfromSAB
http://www.lucekimulan.blogspot.com

Obrazek

Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N kwi 12, 2020 12:38 pm 
Avatar użytkownika


Marynarz Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): Pt lis 25, 2016 8:00 pm
Posty: 15
[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200412/3a6af83b3fa0c600146c058471bf46c1.jpg[/img]
Wesołych Świat


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N kwi 12, 2020 3:57 pm 


Dom Fundacyjny


Dołączył(a): Śr cze 01, 2016 7:32 pm
Posty: 8712
Lokalizacja: Poznań
Jakie piękne króliczki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

_________________
https://www.facebook.com/LuckyPugfromSAB
http://www.lucekimulan.blogspot.com

Obrazek

Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz kwi 16, 2020 8:10 pm 
Avatar użytkownika


Marynarz Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): Pt lis 25, 2016 8:00 pm
Posty: 15
Hi, pewnie się zastanawiacie co u mnie...
Są zabawy i jest wylegiwanie się na słoneczku no ale...znowu zacząłem psosic rodzice zastosowali klatkę dla mnie bo wszędzie ja byłem nawet na stole jak ich nie było i wszystko zjadalem co mi nie wolnoi zostawiałem niespodziankiKlatka nawet spoko,spie sobie w niej i nawet nauczyłem się komendy do siebieucze sie jeszcze cierpliwości przy jedzeniu...no tak jedzonko to ja uwielbiam i zawsze jestem mocno pobudzony na ta myśl kiedy przychodzi pora jedzenia. Ale cierpliwie pomalu opanujemy to Czasem się zdąży ze pokazuje moje śliczne ząbki jak mi się coś nie spodoba np jak gonią mnie z kanapy albo ze stołu no ale problem mam chyba ze samotnością płacze jak mnie zostawiają i siusiu i tez. Od 6 rano ładnie śpiewam ale nie wszystkim się to podoba
Może macie jakiś sposób by mi jakoś pomoc bym mógł być grzeczny
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt kwi 17, 2020 9:30 am 


Dom Fundacyjny


Dołączył(a): Śr cze 01, 2016 7:32 pm
Posty: 8712
Lokalizacja: Poznań
Ja ze swojego doświadczenia z lękiem separacyjnym mogę powiedzieć, że tak naprawdę to czas. Nie ma tutaj szybkich rozwiązań
Mogą być też pomocne zajęcia wyciszające, jeżeli ekscytuje się jedzeniem (czyli może zamiast jedzenia z miski np jedzenie z maty, albo jedzenie poprzez wydawanie z ręki, jakiś trening smaczkowo-wechowy, na pewno znajdziecie swoją własną metodę, która podziała na Czesia uspokajająco, a nie nakręcająco ).

Mnie praca z Mulan zajęła chyba prawie 2 lata zanim dotarliśmy do takiego etapu, w jakim jesteśmy obecnie z zostawaniem w domu. Kwestia jedzenia jest osobnym problemem i nad tym cay czas pracujemy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

_________________
https://www.facebook.com/LuckyPugfromSAB
http://www.lucekimulan.blogspot.com

Obrazek

Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr maja 20, 2020 5:08 pm 


Dom Fundacyjny


Dołączył(a): Śr cze 01, 2016 7:32 pm
Posty: 8712
Lokalizacja: Poznań
Z wielkim smutkiem zawiadamiam, że dzisiaj Czesław od nas odszedł :cry:
Okazało się, że Czesiu miał guza mózgu i Rodzicki pozwolili mu zasnąć w spokoju [*]

Wiem, że nie ma tutaj słów ukojenia... Tak krótko byliście razem, dopiero rozpoczynaliście wspólną drogę... Wierzę jednak, że przez ten krótki czas Czesio zaznał miłości płynącej z Waszych i Willmy serc ;*

Trzymajcie się...

_________________
https://www.facebook.com/LuckyPugfromSAB
http://www.lucekimulan.blogspot.com

Obrazek

Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr maja 20, 2020 5:50 pm 
Avatar użytkownika


Marynarz Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): Pt lis 25, 2016 8:00 pm
Posty: 15
Nie możemy wciąż uwierzyć ze nie ma go już z nami jest nam bardzo Ciężko.
Biegaj szczęśliwie po zielonych łąkach
Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr maja 20, 2020 8:59 pm 


Marynarz Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): Śr lip 13, 2016 5:15 pm
Posty: 121
Dziś płakałam... Czesia znałam osobiscie - świetny chłopak! :(((((((
Pozdrawiam Ciepło - będzie lepiej...


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz maja 21, 2020 8:22 pm 


Mechanik pokładowy Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): Śr lip 06, 2016 12:52 pm
Posty: 1906
Bardzo mi przykro z powodu odejścia Czesia. Wieka szkoda, ze tak krótko cieszył się domem. Trzymajcie się.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 pasażerów


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL