Teraz jest Cz kwi 18, 2024 2:05 am


Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn lip 09, 2018 9:16 am 


Marynarz Dom stały (2 psy)


Dołączył(a): Wt cze 09, 2015 10:46 am
Posty: 87
Tak na deptaku :) idziemy z Miką miastem ogarniając co to szelki i smycz a tu taki mały cudak podbiega do nas :) Iwonka bo tak ma na imię ta wietnamska dama macha ogonkiem jak szalona i zaczepia podgryzaniem jak rozentuzjazmowany szczeniak, poprostu szok !

A co do Milki to szelki i smycz akceptuje, idzie ładnie ale bidula jeszcze szybko się męczy więc przejdzie jakiś mały dystans i 'stop dalej nie idę' i tak w kółko ale i tak nie jest źle, jest progres :)

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn lip 09, 2018 6:38 pm 
Avatar użytkownika


Kapitan Dom stały (2 psy) Transport


Dołączył(a): Cz gru 04, 2014 9:20 pm
Posty: 3494
Lokalizacja: Poznań
Buldog francuski Milka zacumowała w porcie u Bryndzolinka

Panna słodka Milka ma dom :D Najlepszy dom i rodzinę, która ja kocha i dba tak jak na to zasługuje. Co prawda jeszcze dociera się ze swoją psią siostrą, ale wierzymy, że dziewczyny zostaną przyjaciółkami. Bryndzolinka ogromnie gratulujemy wam decyzji, bardzo cieszymy się, że Milka właśnie u was znalazła dom! Dzisiaj wasze święto, Milka szczęściaro wielkie gratulacje!

DS ma 14 dni na dopełnienie formalności adopcyjnych począwszy od dnia otrzymania umowy adopcyjnej na adres e-mail podany podczas rejestracji. Brak ich dopełnienia może skutkować ponownym skierowaniem psa do adopcji. Od momentu ogłoszenia decyzji Zarządu, DS pokrywa koszty utrzymania i leczenia psa.

Termin kastracji:o 3 miesięcy po najbliższej cieczce

_________________
Kasia, Łukasz i Frida :)

https://www.facebook.com/Frida-Kr%C3%B3 ... ne/?ref=hl


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn lip 09, 2018 6:40 pm 
Avatar użytkownika


Starszy Marynarz Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): N sty 24, 2016 9:15 pm
Posty: 381
Jaka cudowna wiadomość. Trzymaj się słodziaczku, na pewno będziesz szczęśliwa w swojej nowej Rodzince i ze swoją siostrą

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn lip 09, 2018 6:43 pm 


Marynarz Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): Pt gru 01, 2017 5:02 pm
Posty: 83
Lokalizacja: Nad Małym Morzem
SUPER!!!! Hurrraaaa!

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn lip 09, 2018 10:22 pm 




Gratulacje <3


Góra
  
Cytuj  
PostNapisane: Wt lip 10, 2018 7:32 am 


Dom Fundacyjny


Dołączył(a): Śr cze 01, 2016 7:32 pm
Posty: 9238
Lokalizacja: Poznań
Gratulacje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

_________________
https://www.facebook.com/LuckyPugfromSAB
http://www.lucekimulan.blogspot.com

Obrazek

Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz lip 12, 2018 6:51 pm 
Avatar użytkownika


Marynarz Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): Cz mar 15, 2018 12:06 pm
Posty: 204
Lokalizacja: Zalasewo/koło Poznania
Gratulacje ! Milka cudna

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

_________________
www.facebook.com/guccibuldogzadopcji


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz lip 12, 2018 9:32 pm 
Avatar użytkownika


Marynarz Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): N lut 05, 2017 8:52 pm
Posty: 1514
gratulacje :)

_________________
"Prawdziwy charakter człowieka można poznać po tym, jak traktuje zwierzęta"


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N lip 22, 2018 10:43 am 


Marynarz Dom stały (2 psy)


Dołączył(a): Wt cze 09, 2015 10:46 am
Posty: 87
Matka zabrała nad morze pewnie było by przyjemnie gdyby nie ten buldog w panierce obok o co ten hałas piach i woda

Zabrałam dziewczyny nad morze, jak widać każda cieszy się na swój sposób

Ich zażyłość w sumie nie ruszyła w żadną stronę, tolerują się ale nic poza tym, Milka nie może wymusić na Buni zadnej cieplejszej bliskości a Bunia nie może liczyć na szalone zabawy...czekam na cudowna przemianę, daje im czas

Za tydzień wizyta u weta i kolejna mała przeszkoda do pokonania, Milka na 100% jest na coś uczulona, zaognione miejsca na pyszczku i lapkach które wg pierwszego weterynarza miał byc wynikiem braku higieny nie schodzą mimo kąpieli, smarowania itp, Milusia się liże i podgryza także to na bank pokarmówka, odstawiam wszystko i jedziemy z tematem [img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180722/01563a13586845d76b0c9c37cb64f7ef.jpg[/img]

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N lip 22, 2018 10:56 am 
Avatar użytkownika


Starszy Marynarz Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): N sty 24, 2016 9:15 pm
Posty: 381
Jakie miny
Dziewczyny przeszczęśliwe widzę

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N lip 22, 2018 11:27 am 


Dom Fundacyjny


Dołączył(a): Śr cze 01, 2016 7:32 pm
Posty: 9238
Lokalizacja: Poznań
Na fafle polecam chusteczki Malacetic lub Clorecyderm.

Co teraz jecie za karmę?

_________________
https://www.facebook.com/LuckyPugfromSAB
http://www.lucekimulan.blogspot.com

Obrazek

Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N lip 22, 2018 6:17 pm 


Marynarz Dom stały (2 psy)


Dołączył(a): Wt cze 09, 2015 10:46 am
Posty: 87
U weterynarza zaopatrujemy się w Brita, moja pierwsza sunia po wielu poszukiwaniach została właśnie na niej i jest ok do tego ryż, warzywa gotowane i mokra karma dolina Noteci...

Jutro zobaczymy co powie dr, trochę się martwię bo mała już u nas miesiąc, dostaje tabletki na masę, ma pełną miskę, niczego jej nie brakuje a dalej jest taka jakaś bez energii, nie ma za bardzo apetytu, nie przybiera na wadze i na nowo zaczęło jej podsmierdywac z pyszczka

Sprawdzaliśmy pasożytów nie ma, biegunek i wymiotów też...zobaczymy co jutro powiedzą...

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N lip 22, 2018 7:07 pm 


Marynarz Dom stały (2 psy)


Dołączył(a): Wt cze 09, 2015 10:46 am
Posty: 87
Te chusteczki malacetic właśnie używamy codziennie od samego początku, jeszcze w ciągu dnia odkazam octaniseptem..

Ale muszę rodziców wyśledzić czy nie dokarmiają jej pod moją nieobecność 'bo piesek taki chudy'...

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N lip 22, 2018 8:25 pm 


Dom Fundacyjny


Dołączył(a): Śr cze 01, 2016 7:32 pm
Posty: 9238
Lokalizacja: Poznań
Ogółem nie jestem za takim mieszaniem - ryż to węglowodany zupełnie psu niepotrzebne, warzywa: fajnie, jeżeli służą (bo mogą być przyczyną alergii), Dolina to jedna ze słabszych karm : bardzo dużo podrobów, dodatkowo właśnie takie mieszanie powoduje w żołądku miszmasz pH i pewnego rodzaju problemy gastryczne...

Zdecydowanie lepiej wybrać jeden rodzaj żywienia, bo tak to nie wiesz na co jest alergia: na karmę Brit, na ryż, na któreś z warzyw czy może na Dolinę Noteci

Przy alergii warto wybrać karmę stricte hypoalergiczne (jest szeroki wybór karm z białkiem hydrolizowanym), zrobić reset 2-4 miesięczny i jeżeli pies nie ma żadnych objawów to znak, że jest to alergia pokarmowa. Wtedy po takim resecie można dodać białko, którym chcemy karmić (lub wybraną jedną karmę). Jeżeli reakcja jest okej- to utrzymujemy ten rodzaj żywienia przez kilka dni, a następnie przeprowadzamy stopniową zmianę.
Każdy dodatek wprowadzamy dokładnie tak samo. Nigdy nie dajemy alergikowi kilku nowości na raz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

_________________
https://www.facebook.com/LuckyPugfromSAB
http://www.lucekimulan.blogspot.com

Obrazek

Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So sie 04, 2018 9:21 am 


Marynarz Dom stały (2 psy)


Dołączył(a): Wt cze 09, 2015 10:46 am
Posty: 87
Serce mi pęka,
Serce w którym moja kochana Milusia zajęła bardzo ważne miejsce

Wczoraj umarła Milka
Po cichutku, tak zeby nikomu nie przeszkadzać, poszła do Buni do legowiska przytuliła się do niej, zasnęła i już się nie obudziła

Kurcze ...troszkę ponad miesiąc a jak by była ze mną od zawsze

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So sie 04, 2018 9:44 am 


Dom Fundacyjny


Dołączył(a): Śr cze 01, 2016 7:32 pm
Posty: 9238
Lokalizacja: Poznań
W mitologii nordyckiej jest takie miejsce, które łączy świat istot żywych ze światem bogów. Miejsce to zwane jest Tęczowym Mostem. Bogowie codziennie przechodzili przez niego, aby spotkać się z ludźmi w cieniu drzew. W pewnym sensie stało się to inspiracją do anonimowego dzieła literackiego zatytułowanego „Rainbow Bridge”, czyli właśnie Tęczowy Most. Napisane zostało ono prawdopodobnie w latach osiemdziesiątych XX wieku. Historia opisana w poemacie opowiada o zielonej łące położonej „po tamtej stronie nieba”. Według tej opowieści, gdy zwierzę umiera, nie jest to koniec jego istnienia. Przedostaje się ono do lepszego świata, czyli na wspaniałą, zieloną łąkę. Tam zostaje przywrócony do doskonałego zdrowia i jest uwolniony od wszelkich urazów czy bólu. Zwierzę jest tam bardzo szczęśliwe, bawi się z innymi, niczego mu tam nie brakuje. No może poza jednym, swoim Opiekunem. Ponieważ pies zawsze pamięta o tym, że pozostawił na ziemi kogoś, kogo kochał, z kim przeżył całe swoje życie. Jednak Tęczowy Most pozwala się spotkać. Kiedy on również umiera, może w końcu ponownie spotkać się ze swoim pupilem. Pies od razu go poznaje, merda radośnie ogonem i wita się z nim ochoczo. Następnie obok siebie, przekraczają Tęczowy most i razem trafiają do nieba, aby nigdy już nie zostać rozdzielonymi. Most, bowiem łączy niebo zwierzęce z niebem ludzkim. Most stanowi symbol nierozerwalności i wieczności uczucia łączącego zwierzę i Opiekuna.

Bardzo mi przykro, że musiałyście pożegnać się tak szybko... za szybko

[*]

_________________
https://www.facebook.com/LuckyPugfromSAB
http://www.lucekimulan.blogspot.com

Obrazek

Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So sie 04, 2018 9:49 am 
Avatar użytkownika


Starszy Marynarz Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): N sty 24, 2016 9:15 pm
Posty: 381
Nieeeeee nie wierzę w to! Ryczę To niesprawiedliwe!
Milusia byłaś szczęśliwa, kochana, biegaj radośnie z innymi pieskami tam gdzie teraz jesteś

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So sie 04, 2018 3:53 pm 
Avatar użytkownika





Dołączył(a): N lut 08, 2015 11:03 pm
Posty: 9806
Lokalizacja: Szczecin
Biedactwo, ale najważniejsze że odeszła otoczona miłością i nie cierpiała tylko zasnęła spokojnie.
Współczuję Wam bardzo, trzymajcie się jakoś...


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So sie 04, 2018 9:14 pm 




Bardzo mi przykro... :(
Milusia miała wszystko co mogła sobie wymarzyć.
Trzymajcie się kochani :*


Góra
  
Cytuj  
PostNapisane: N sie 05, 2018 2:39 pm 


Marynarz Dom stały (2 psy)


Dołączył(a): Wt cze 09, 2015 10:46 am
Posty: 87
Dziękuję Kochani za te ciepłe słowa,

Ciężko nam się z tym ogarnąć, nawet przez chwilę nie przeszło mi przez mysl że to nasze szczęście może się tak szybko skończyć..... Z taką radością wybiegała mi na spotkanie jak wracałam z pracy, domagała się pieszczot, pchała się do łóżka, brakuje jej chrumkania... Na jutro miałyśmy zaplanowaną operację... cholernie ciężko...

Jeszcze raz dziękuję Wam za wsparcie

Wiem że to zdjęcie już tu było ale w 100% oddaje Jej urok

Jeszcze pewnie weźmiemy pod swój dach jakiegoś buldożera ale musi minąć jakiś czas

Pozdrawiam serdecznie[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180805/238e0316a07f14bf341b7f7bcdcffd5b.jpg[/img]

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 pasażerów


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL