Teraz jest Cz mar 28, 2024 1:57 pm


Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 249 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz wrz 13, 2018 4:36 pm 


Mechanik pokładowy Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): Śr lip 06, 2016 12:52 pm
Posty: 1980
Bardzo się cieszę, że już jest u Ciebie trochę lepiej, lżej. Może powinniście rozważyć kolejną adopcję jakiegoś potrzebującego domu i miłości biedaka i to nie po to aby inny piesek wam zastąpił Achillesa bo to jest niemożliwe ale abyście mogli znowu pokochać kolejnego czworonoga.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr lis 07, 2018 10:45 pm 


Starszy Marynarz Dom stały (3 psy) Transport


Dołączył(a): Śr lis 23, 2016 12:18 pm
Posty: 2073
Wielka miłość... Achilles z pewnością chciałby żebyście pomogli innemu czworonogowi, jak pomogliscie jemu


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz lis 08, 2018 9:51 pm 
Avatar użytkownika


Marynarz Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): Pt sty 13, 2017 9:03 am
Posty: 103
Zbieramy się w sobie, bo wiemy, że potrzebujemy psa i pewno gdzies jest ON albo ONA która nas potrzebuje.

Tylko ja w głowie nie mogę sobie wszystkiego poukładać. Wewnątrz jestem rozbita tym wszystkim, a dalej czuje wstyd. Że nie dopilnowałam, że coś przeoczyłam, a może zaniedbałam?! Że zawiodłam, że się nie sprawdziłam....

Ale zapewniamy was, że myślimy, tym bardziej jak zobaczyliśmy, że znowu załoga dostała kolejnych członków z robitych hodowli...


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N wrz 15, 2019 11:44 am 
Avatar użytkownika


Marynarz Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): Pt sty 13, 2017 9:03 am
Posty: 103
Minęło kolejne 10 miesięcy. Amplituda wspomnień w ostatnich tygodniach jest w jednym z najwyższych punktów. Bardzo brakuje nam przyjaciela.

Naprawdę musiało dużo minąć, żebyśmy się wszyscy pozbierali. Myślę, że ja miałam najtrudniej, ale w momencie kiedy zaczęłam się otwierać na wspomnienia i dzieciaki i mąż zaczęły mi wturować. Pamiątkę, jaką wam pokazałam wcześniej, jaką zrobiła nam firma, która zajęła się kremacją Achillessa jest w naszym salonie (jak sobie przeczytacie wcześniej, ja sobie w ogóle kilka miesięcy temu tego nie wyobrażałam!), a jednak! Po naszym warchloczku zostało mnóstwo wspaniałych wspomnień.

Kochani życzę wam wszystkim takiego wspaniałego przyjaciela jakim był dla nas Achilles.
Aktualnie szukamy nowego domownika. Niestety przez ostatnie 7 miesięcy nie zostaliśmy dopasowani to żadnego załoganta. Mamy serdeczną nadzieję, że w końcu znajdzie się jakaś kochana mordka.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N wrz 22, 2019 7:11 pm 
Avatar użytkownika


Marynarz Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): N lut 05, 2017 8:52 pm
Posty: 1514
mam nadzieje, że uda wam się szybko znaleźć nowego domownika, którego tak mocno pokochacie :*

_________________
"Prawdziwy charakter człowieka można poznać po tym, jak traktuje zwierzęta"


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn lut 24, 2020 9:07 pm 
Avatar użytkownika


Marynarz Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): Pt sty 13, 2017 9:03 am
Posty: 103
Dawno nas tutaj nie było. Kolejne pół roku za nami. W dalszym ciągu jesteśmy sami. Wychodzimy jednak z założenia że chyba tak musi być. Przynajmniej na razie.

W tym wątku chciałabym wszystkich ukochac - szczególnie tych których posty się tutaj znalazly. Wielkie przytulasy dla DS i DS i dla całej załogi!


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt lut 25, 2020 9:33 pm 


Mechanik pokładowy Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): Śr lip 06, 2016 12:52 pm
Posty: 1980
Romanovy1 na pewno gdzieś tam czeka na was ten kolejny, wytęskniony psi przyjaciel. Cierpliwości kochani a zapewne jakaś słodka mordka wkrótce zagości w waszym domku.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N cze 06, 2021 11:02 pm 
Avatar użytkownika


Marynarz Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): Pt sty 13, 2017 9:03 am
Posty: 103
Witamy was!

Dziekuje wam za to co robicie. Osobiście musze wam podziekowac za to ze dzięki wam zmienil sie moj światopogląd oraz aktualna wiedza na temat ras i nie-ras. Najpiękniejsze jest tez to ze moi najbliżsi tez dzięki wam zrozumieli czym są pseudohodowle i swoje wybory czrolapych przyjaciol sa dla nich jasne!

Juz nie jesteśmy sami. Tym razem jednak wybraliśmy przyjaciela z hodowli z rodowodem FCI, stałym kontaktem z hodowcami. Grubasek jest suszka ma na imię Maszka. Niedługo będziemy przygotowywali się do zabiegu sterylizacji poniewaz od początku nie chcieliśmy jej wystawiać i mieć szczeniaczków wiec uważamy ze to najlogiczniejszy wybór.

Nie zapomnieliśmy o Achillesie :) i jak na nia patrzymy to tez widzimy podobobienstwo, ale jak tu nie widziec skoro.wszystkie buldogi takie sa :) Achilles byl spokojniejszy, większy i głośniejszy. Maszka jest cichutka, ale to dzik wcielony. Kochani! Włochy wróciły!!! Pełno Kraków wszedzie! No kocham po prostu!


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz lip 01, 2021 8:06 pm 


Mechanik pokładowy Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): Śr lip 06, 2016 12:52 pm
Posty: 1980
Bardzo się cieszę, ze zawitał u was kolejny czworonożny członek rodziny. Achilles zawsze pozostanie w waszych sercach bo tak to już jest z naszymi kochanymi przyjaciółmi które odchodzą za TM.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 249 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 pasażerów


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL